• 1400/08/09 - 21:13
  • تعداد بازدید خبر : 73
  • زمان مطالعه: کمتر از یک دقیقه

به همت معاون محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده پرستاری و مامایی شرق گیلان _لنگرود، جلسه هماهنگی آموزشی دانشجویان رشته های پرستاری و مامایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده، جلسه بررسی مسائل آموزشی دانشجویان رشته های پرستاری و مامایی در روز یکشنبه مورخ نهم آبانماه سال یکهزار و چهارصد، راس ساعت ۱۲:۳۰ با حضور خانم دکتر پرند پورقانع معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده پرستاری و مامایی لنگرود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده در روز یکشنبه مورخ نهم آبانماه سال یکهزار و چهارصد، جلسه بررسی مسائل آموزشی دانشجویان رشته های پرستاری و مامایی راس ساعت ۱۲:۳۰ با حضور خانم دکتر پرند پورقانع معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده پرستاری و مامایی لنگرود با نمایندگان گروههای مختلف تحصیلی در رشته های مذکور و همچنین دبیر منتخب شورای صنفی و مسئول بسیج دانشجویی دانشکده برگزار گردید.

در ابتدا دکتر پور قانع ضمن عرض خیر مقدم و خسته نباشید به کلیه دانشجویان حاضر در جلسه به راهکارهای لازم در سال تحصیلی جدید اشاره نمودند و وفاق و همدلی بین دانشجویان و اساتید و رعایت هر چه بیشتر قوانین و مقررات آموزشی را خواستار شدند. در ادامه هر یک از دانشجویان به سئوالات مختلف آموزشی پرداختند که توسط دکتر پور قانع به یکایک سوالات پاسخ لازم داده شد. در پایان جلسه با ذکر صلواتی خاتمه یافت.

  • گروه خبری : اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 78707
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 28 مرداد 1400