• 1400/08/24 - 09:05
  • تعداد بازدید خبر : 22
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
انجمن علمی دانشجویی پرستاری دانشکده شرق برگزار می کند:

طرح پیشگیری از دیابت با ترویج شیوه ی زندگی سالم

به مناسبت روز جهانی دیابت انجمن علمی دانشجویی پرستاری دانشکده شرق طرح پیشگیری از دیابت با ترویج شیوه ی زندگی سالم را برگزار می کند.

به گزارش مفدا گیلان، به مناسبت روز جهانی دیابت ۱۴ نوامبر مورخ ۲۳ آبان ماه  انجمن علمی دانشجویی پرستاری دانشکده شرق طرح پیشگیری از دیابت با ترویج شیوه ی زندگی سالم را برگزار می کند.

دبیر انجمن علمی دانشجویی پرستاری دانشکده شرق گیلان در این راستا در گفت و گو با خبرنگار مفدا گیلان گفت: انجمن علمی پرستاری دانشکده پرستاری و مامایی شرق گیلان در نظر دارد به مناسبت روز جهانی دیابت پمفلت‌هایی را در سطح شهرستان لنگرود و همچنین بیمارستان شهید حسین‌پور توزیع نماید.

وی با اشاره به اینکه امروزه دیابت در جامعه افزایش چشمگیری داشته است و قطعا این اقدام می‌تواند گام موثری در جهت اطلاع‌رسانی همگانی و توجه هرچه بیشتر به بیماری دیابت و جلوگیری از عوارض ناشی از آن باشد. 

 افزود: انجام فعالیت در زمینه‌ی آگاهی‌بخشی در خصوص روش‌های پیشگیری، کنترل و درمان برخی بیماری‌ها توسط انجمن‌های علمی دانشجویی می‌تواند با هدف افزایش آگاهی جمعی، موجب ارتقاء سطح سلامت جامعه شود.

لازم به ذکر است، از تمامی دانشجویانی که علاقمند به مشارکت در این طرح هستند دعوت می نماییم تا به جمع ما بپیوندند و ما را در این مسیر همراهی کنند.

  • گروه خبری : اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 79328
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 28 مرداد 1400