• 1400/08/06 - 07:58
  • تعداد بازدید خبر : 142
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

با حضور ریاست محترم حراست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست دانشکده شرق گیلان_لنگرود انجام شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده در روز چهارشنبه مورخ پنجم آبانماه سال یکهزارو چهارصد راس ساعت ۱۳، مراسم تودیع و معارفه مسئولین حراست دانشکده پرستاری و مامایی پیراپزشکی شرق گیلان-لنگرود، با حضور آقای دکتر سید جواد موسوی رییس حراست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، آقای دکتر ابراهیم میرزاجانی رییس دانشکده پرستاری و مامایی و پیراپزشکی لنگرود، خانم دکتر پرند پور قانع و آقای دکتر سبحان فائزی معاونین آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده، آقای دکتر محمد اسماعیل پور معاون تحقیقات و فناوری و سایر اساتید و کارکنان در سالن آموزشی دانشکده برگزار شد.

در این مراسم که با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد در ابتدا تلاوت کلام ا... مجید و سرود ملی انجام شد و در ادامه آقای دکتر میرزاجانی ضمن عرض خیر مقدم به کلیه حضار علی الخصوص آقای دکتر موسوی رییس حراست دانشگاه از آقای غلامرضا برنجکار مسئول اسبق حراست تشکر نمودند و از تلاشهای صادقانه ایشان در طول 12 سال خدمت در دانشکده تقدیر کردند. ایشان همچنین از انتخاب آقای جواد تبرعی بعنوان رییس حراست دانشکده ابراز خرسندی نموده و از خداوند منان برای ایشان آرزوی توفیق و بهروزی مسالت نمودند. در ادامه مراسم آقای برنجکار مسئول اسبق حراست دانشکده نیز ضمن تشکر از مسئولین و همکاران دانشکده بابت همکاری در دوران  خدمت و مسئولیت کاری، از خداوند رحمان و رحیم بابت توان در انجام امور تشکر نمودند و برای یکایک همکاران آرزوی سلامتی نمودند و حلالیت  طلبیدند.

در ادامه آقای دکتر موسوی نیز ضمن عرض تشکر و خسته نباشید به آقای برنجکار در طول سالها خدمت در سنگر حفاظت از سازمان و پرسنل اداری، انتخاب آقای تبرعی را تبریک عرض نموده و رهنمودهای لازم حراستی را ابراز داشتند و مطالب بسیار مهمی در خصوص اهداف حراست در مجموعه سازمان و حفاظت از اموال و حفظ و شان و منزلت کرامت کارکنان سازمان را بیان داشتند. در پایان مراسم لوح تقدیر به مسئولین حراست اهداء شد. قرائت فاتحه و گلباران مزار شهید گمنام دانشکده بخش پایانی مراسم بود که توسط مسئولین صورت پذیرفت.

  • گروه خبری : اخبار اختصاصی,رویدادها,گزارش های تصویری
  • کد خبر : 78548
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 28 مرداد 1400