مراسم دانشگاهی روز استاد و تجلیل از برترین های دانشکده در جشنواره شهید مطهری برگزار شد.

با حضور ریاست، معاونین آموزشی و اساتید هیات علمی دانشکده شرق گیلان_لنگرود مراسم دانشگاهی روز استاد و تجلیل از برترین های دانشکده در جشنواره شهید مطهری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده، در روز دوشنبه مورخ بیست و هشتم تیرماه سال ۱۴۰۰ مراسم دانشگاهی تجلیل روز استاد و صاحبان فرآیندهای برتر جشنواره شهید مطهری بصورت غیر حضوری و از طریق وبینار در سالن کارگاه آموزشی دانشکده پرستاری و مامایی و پیراپزشکی لنگرود برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور آقای دکتر ابراهیم میرزاجانی رئیس دانشکده، معاونین آموزشی و اساتید عضو هیات علمی برگزار شد، در ابتدا دکتر میرزاجانی ضمن عرض تبریک این روز بزرگ به منتخبین نمونه دانشکده، به بیان اهمیت روز استاد و نقش مهم اساتید در آموزش به دانشجویان و توجه به ارزش های والای معلم و استاد پرداختند و ضمن عرض تشکر از تلاش های یکایک مسئولین دانشگاه از کوشش و همت بسیار زیاد آقای دکتر سالاری ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از موفقیت های دانشگاه علوم پزشکی یاد نمودند و عنوان داشتند که یقیناً موفقیت کنونی دانشگاه در کسب دستاوردهای عظیم، حاصل تلاش های بی وقفه آقای دکتر سالاری و مسئولین همراه می باشد.

در پایان مراسم، از اساتید نمونه و کارشناسان برتر حوزه آموزش و It با اهداء تندیس و لوح تقدیر قدردانی بعمل آمد. منتخبین اساتید و کارشناسان نمونه و برتر به شرح زیر معرفی شدند.

خانم دکتر رویا منصور قناعی بعنوان استاد نمونه 

خانم دکتر سهیلا مجیدی بعنوان استاد نمونه

آقای دکتر ادریس مهدوی بعنوان کارشناس نمونه آموزش 

خانم طاهره محمدی بعنوان کارشناس نمونه آموزشی

 

در خاتمه مراسم با ذکر صلواتی پایان یافت.

کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

مدیر سیستم
عکاس

مدیر سیستم

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 28 مرداد 1400