نشست سیاسی بصرتی با سخنرانی سرهنگ امیری فرمانده سپاه ناحیه لنگرود به مناسبت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی برگزار گردید.

به همت واحد فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشکده ، روز شنبه مورخ 15 آبان ماه سال یکهزار و چهارصد ، نشست سیاسی – بصیرتی به مناسبت 13 آبان برگزار گردید.

به همت واحد فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشکده ، روز شنبه مورخ 15 آبان ماه سال یکهزار و چهارصد، نشست سیاسی – بصیرتی به مناسبت 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی با سخنرانی سرهنگ امیری فرمانده سپاه ناحیه لنگرود و با حضور رئیس محترم دانشکده دکتر میرزاجانی، معاونین، اساتید و کارکنان محترم برگزار گردید.

 

خلاصه ای از بیانات سرهنگ امیری

 سرهنگ امیری فرمودند: ما به عنوان رهروان ولایت نباید اجازه دهیم رهبر انقلاب خاکریز ما باشد بلکه ما باید خاکریز رهبر انقلاب باشیم و باید در مسائل کشورو انقلاب پیرو ایشان باشیم . ایشان فرمودند: به فرموده مقام معظم رهبری همه ما باید جهاد، تبین کنیم. از دغدغه های ما تسلط بر روان و فکرهای مردم توسط دشمن است که با جهاد در راه تبین درست مسائل، باید نقشه های شومشان را خنثی کنیم. کشور ما دارای فرهنگ دینی متأثر از فرهنگ شیعی است اما در کشورهای دیگر شاهد اجرای قوانین فوق العاده جامعه شیعی هستیم اما در کشور خود که از مهم ترین خواستگاه ملی فرهنگ و تمدن شیعی است بی بهره هستیم.

متاسفانه بحث فرزند آوری در کشور دچار بحران شده است، به طوری که بر اساس پیش بینی 10 سال آینده مجبور به واردات نیروی انسانی می شویم که این خود فرهنگ خارجی و ناهنجاری اجتماعی به دنبال دارد که باید اقدامات جدی انجام شود.

قدرتهای استکبارجهانی صرفا بر اساس مسائل مادی برنامه های مخرب خود را اجرایی می کنند اما ملت ما با اراده الهی و ایمان به خدا و تلاش توانست خیلی از کارهای به ظاهر ناممکن را ممکن کند از جمله پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس ودستیابی به قدرت برتر منطقه ای است ....

در حاشیه سخنرانی ، دکتر میرزاجانی و معاونین محترم  به همراه سرهنگ امیری از سالن واکسیناسیون کرونا بازید نمودند و همچنین قرائت فاتحه بر سر مزار شهید گمنام از برنامه های بعدی ایشان بود.

کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

مدیر سایت
عکاس

مدیر سایت

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 28 مرداد 1400