Head of the Department

Photo

Name

Education

Contact Information

Cv

دکتر پرند پورقانع

Dr. Pourghane, Parand

 

دانشیار

دکتری تخصصی آموزش پرستاری(توانبخشی قلبی)

B.Sc.:Nursing

M.Sc.:Nursing education(Medical-Surgical)

PhD:Nursing Education(Cardiac rehabilitation)

 

 

 

Cv

ORCID

Google Scholar

Scopus

Faculty Members

Photo

Name

Education

Contact Information

Cv

دکتر یاسمن یعقوبی

Dr Yasaman

Yaghoubi

 

دکترای تخصصی (PhD)

مدیریت آموزشی با پایه اتاق عمل

Email: yasamanyaghobi@yahoo.com

 

Cv

ORCID

Google Scholar

Scopus

 

 

دکتر آذر درویش پور

Dr Azar

Darvishpour

 

B.Sc.: Nursing

M.Sc.: Nursing

PhD: Nursing

 

:Email

darvishpour_a@yahoo.com

darvishpour@gums.ac.ir

 

Cv

ORCID

Google Scholar

Scopus

 

دکتر محمد اسماعیل پوربندبنی

Dr. Esmaeilpour Bandboni, Mohammad

 

 

PhD in Nursing

 

 

 

:Email

m_esmaeilpour@gums.ac.ir

esmaeilmmm@yahoo.com

Esmaeil2009@hotmail.com

 

 

Cv

ORCID

Google Scholar

Scopus

 

دکتر فرشته بشارتی

,Dr.Fereshteh

Besharati

 

دکترای آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت

B.SC: Midwifery

M.SC: Health Education

PhD: Health Education

&Health promotion

 

:Email 

 fereshteh.besharati@yahoo.com

F.besharati@gums.ac.ir

 

Cv

ORCID

Google Scholar

Scopus

دکتر رویا منصور قناعی

Dr. Mansour-Ghanaei,Roya

 

دکتری تخصصی علوم بهداشتی

 BSC:  Nursing

MSC:  Nursing education

phD Of Health Sciences

 

 

:Email

 rmghanaei@gmail.com

r_ghanaei@gums.ac.ir

 

Cv

ORCID

Google Scholar

Scopus

زهره سلملیان

Salmalian, Z

 

کارشناسی ارشد پرستاری بهداشت جامعه 

B.Sc.: Nursing

M.Sc.: Health Education

 

:Email 

 salmalian2009@gmail.com

 

Cv

ORCID

Google Scholar

Scopus

 

علیرضا شعوری بیدگلی

Alireza Shouri Bidgoli

 

 

دانشجوی دکتری تخصصی مدیریت آموزشی 

B.Sc.: Nursing

M.Sc.: Nursing

 

 

Email:

bidgoli9930@gmail.com

 

Cv

ORCID

Google Scholar

Scopus

فائزه کبرایی آبکنار

Faeze Kobrai Abkenar 

 

مربی پرستاری 

کارشناسی ارشد پرستاری سالمندی

 
 

 

Cv

ORCID

Google Scholar

Scopus

  

 

 

 

فاطمه منصوری

Fatemeh Mansouri

 

 

 

مربی پرستاری 

کارشناسی ارشد پرستاری سالمندی

 

 

 

 Cv

ORCID

Google Scholar

Scopus

  

 

 

 

 پریچهر شاهرودی

Parichehr Shahroudi  

 

 

مربی کارشناسی ارشد پرستاری کودکان

 

 

Cv

ORCID

Google Scholar

Scopus

آخرین بروز رسانی : 30 مرداد 1400